AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Magiczne ogrody na Dwóch Brzegach

Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi co roku łączy Kazimierz Dolny i Janowiec. Magiczne Ogrody – rodzinny park tematyczny w Janowcu – stał się w tym roku ważnym ogniwem święta kina. Podczas Festiwalu w Magicznych Ogrodach trwać będzie zabawa pod hasłem „Poszukiwania Rodzinnego Skarbu”.

„Jako partner Festiwalu Dwa Brzegi chcemy połączyć w dobrej zabawie rodziców i dzieci, dziadków i wnuczków, brata i siostrę” – opowiada Cezary Bożemski, jeden z założycieli Magicznych Ogrodów. „Pozwolimy im odkryć rodzinny skarb. Jaki? Przekonajcie się sami.”

Rodziny, które odwiedzą Magiczne Ogrody w dniach 2-3 sierpnia otrzymają przy wejściu Kartę Poszukiwaczy Skarbu. Staną się wówczas członkami drużyny, której zadaniem jest wykonanie zadań opisanych w karcie. Udział w zabawie pozwala wspólnie skorzystać z niemal wszystkich atrakcji parku, spotkać się, pobawić, poprzytulać z mieszkańcami magicznych krain. Poszukiwania Rodzinnego Skarbu to jednak przede wszystkim okazja do bycia razem i zabawy, która łączy dzieci i rodziców we wspólnym działaniu.

Organizatorzy przewidzieli też konkurs dla miłośników filmowania rodzinnych wypraw. Żeby wziąć w nim udział wystarczy nagrać krótki film przedstawiający zabawę w Magicznych Ogrodach 2 lub 3 sierpnia. Film powinien przedstawiać „Skarb znaleziony rodzinnie w Magicznych Ogrodach”. Należy go następnie umieścić w serwisie YouTube dodając tag „magiczne ogrody” i przesłać link do filmu na adres: eventy@magiczneogrody.com.

Magiczne Ogrody to pierwszy w Polsce park rozrywki zbudowany w oparciu o oryginalną, baśniową historię. Opowieść o Czarodzieju Zoranie, twórcy ogrodu, przekazywana jest gościom w scenerii bajkowego ogrodu przez dziesiątki ruchomych figur, unikalne żywe maskotki, animatorów i tancerzy.

Podczas Poszukiwań Rodzinnego Skarbu dla wszystkich zwiedzających dostępne są również stałe atrakcje Magicznych Ogrodów – m.in. zabawy z animatorami, dmuchańce, place zabaw, plaża, przejażdżka kolejką po Kwiatowej Dolinie. Ze wszystkiego można korzystać bez ograniczeń, w cenie biletu.

« »
© Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi Kazimierz Dolny Janowiec nad Wisłą
Projekt i realizacja: Tomasz Żewłakow