AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Kultura jest na widoku

Na Rynku Kazimierzowskim natkniecie się na instalację Kultury Na Widoku. Ten przyjazny projekt daje dostęp do bogatych zasobów legalnych źródeł kultury.

Instalacja składa się z pięciu regałów – tutaj zdigitalizowana podziemna twórczość z czasów „Solidarności” spotyka się z kulturą współczesną w cyfrowej rzeczywistości i jest dostępna bezpłatnie, albo w bardzo atrakcyjnych cenach dla wszystkich odbiorców kultury. Do Waszej dyspozycji jest ponad 600 propozycji filmów, książek, gier i utworów muzycznych. A wszystko to na wyciągnięcie ręki.

Utwory i treści na półkach to przekrój kultury dostępnej w internecie. W tej bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki skróconym linkom, gotowym do wpisania w przeglądarkę internetową i kodom QR, można w łatwy sposób pobrać utwory i treści z regałów. Jak korzystać z instalacji możecie się dowiedzieć z zamieszczonych na niej instrukcji oraz na stronie internetowej w zakładce JAK TO DZIAŁA. Darmowa sieć wi-fi umożliwia korzystanie z instalacji non-stop. Więcej o projekcie Kultura Na Widoku i o tym, co przygotowaliśmy specjalnie na Festiwal Sztuki i Filmu Dwa Brzegi dowiesz się na naszej stronie www.kulturanawidoku.pl.

Chcemy rozmawiać o kulturze, bo to przestrzeń, w której żyjemy. Dlatego właśnie wychodzimy w przestrzeń publiczną – tam gdzie jest ona dobrem wspólnym i miejscem spotkań. Kultura jest na widoku. Poznajcie jej bogactwo z legalnych źródeł. Zdziwicie się, jak wiele ich jest i jak są łatwo dostępne.

« »
© Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi Kazimierz Dolny Janowiec nad Wisłą
Projekt i realizacja: Tomasz Żewłakow