AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Sprzedaż biletów na 8. Festiwal Dwa Brzegi

Od dziś działa system sprzedaży internetowej biletów na projekcje filmowe tegorocznych Dwóch Brzegów. Będzie on dostępny do końca festiwalu, czyli do 9 sierpnia, do godz. 20:00.

Szczegółowa informacja o sprzedaży znajduje się w zakładce BILETY. Przed przystąpieniem do zakupów prosimy zapoznać się z regulaminem oraz z harmonogramem projekcji filmowych, który dostępny jest w zakładce PROGRAM.

Bilety na projekcje w Energetycznym Kinie PGE są dostępne w cenie 17 zł, natomiast w Kinie pod Srebrną Gwiazdą, w zależności od pokazu – 12, 6 lub 0 zł (wstęp po odbiorze darmowych wejściówek). Po odebraniu bezpłatnej wejściówki w kasach można także wziąć udział pokazach specjalnych filmów nagrodzonych Lux Prize. Wstęp wolny, bez pobierania wejściówek, obowiązuje na pokazy w Kinie Perła oraz w Kinie za Rogiem. Inne ceny obowiązują tylko w przypadku pokazów otwarcia i zamknięcia festiwalu: 27 i 22 zł.

Bilety będzie można także kupować już w samym Kazimierzu Dolnym. Nasze kasy, znajdujące się w miasteczku festiwalowym, ul. Nadwiślańska 9, będą działać od 1 sierpnia. Tylko w kasach festiwalowych będą dostępne specjalne pakiety zniżkowe na pokazy w Energetycznym Kinie PGE. Korzystając z pakietu „10+” za jeden bilet zapłacimy 16 zł, natomiast decydując się na pakiet „20+” koszt jednego biletu wyniesie 15 zł. Bo im więcej filmów zobaczycie w tym roku na Dwóch Brzegach, tym lepiej!

Do zobaczenia podczas 8. edycji Dwóch Brzegów od 2 do 10 sierpnia.

« »
© Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi Kazimierz Dolny Janowiec nad Wisłą
Projekt i realizacja: Tomasz Żewłakow